Sauna na podczerwień z systemem full spectrum Vertical Black 2450W 3 osobowa - SNÖ

Gwarancja 10 lat

7524

Materiał : jodła kanadyjska
Kolor : naturalny
Wymiary : 150x110x190cm
Pojemność : 3 osoby
Zasilanie : 230V
9 paneli na podczerwień i system full spectrum
Panel sterowania zewnętrzny/wewnętrzny
Koloroterapia : 7 kolorów
Lampka do czytania LED
Funkcja audio MP3/USB

Gwarancja : 10 lat na drewnianą konstrukcję / 3 lata na elektronikę

» Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej » Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

Więcej szczegółów

Dostawa w ciągu 14 dni roboczych  + informacje

Produkt dostępny od: 08-07-2024

Opcje dostawy

Nasz transporter skontaktuje się z Tobą w celu umówienia dostawy.

Chcesz otrzymać zamówiony produkt później? Możesz przesunąć termin dostawy.

11 399,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11 399,00 zł

Lub zapłać w kilku ratach:

Od 12 do 50 rat
Dostawa bezpłatna
Zobacz warunki

Dostawa odbywa się po wcześniejszym umówieniu: przewoźnik kontaktuje się z Tobą w celu umówienia daty i czasu dostawy w zależności od Twojej dostępności. Nie oferujemy dostawy w innych obszarach niż tu wymienione.

Opcje montażu wybrane województwa (?) Proszę wybrać opcję

Opinia specjalisty:

Najnowszy model w gamie Vertical Black marki SNÖ, ta sauna to nowoczesne i komfortowe rozwiązanie jeśli szukasz sauny mogącej pomieścić 3 osoby.

Panele z drewna jodły kanadyjskiej różnią się od tych, spotykanych w pozostałych modelach marki. W tej linii listwy ułożone są pionowo, a podstawa i rama są czarne, co dodaje konstrukcji elegancji.

Przednia i tylna ściana sauny mają grubość 45mm (6,5+32+6,5), ściany boczne 35mm (6,5+23+6,5), a dach i podłoga 80mm (6,5+67+6,5), co zapewnia kabinie idealną izolację termiczną. W tych panelach umieszczone są emitery podczerwieni "full spectrum" oraz węglowe emitery podczerwieni. Pierwsze z nich szybko ogrzeją Twoje ciało i kabinę sauny, podczas gdy drugie zapewniają niezwykłą skuteczność Twoich seansów w saunie. Panel sterowania umożliwia Ci wybór emiterów, z których chcesz korzystać, możesz też używać ich jednocześnie. Kabinę możesz zamontować w każdym pomieszczeniu, ponieważ do jej działania potrzebne jest tylko źródło zasilania 230V.

Promienie podczerwone emitowane w saunie są całkowicie nieszkodliwe dla organizmu i umożliwiają intensywne pocenie się, oczyszczając Twój organizm. Temperatura w saunie rośnie szybko, ale nigdy nie przekracza 65°C, dlatego z sauny mogą korzystać osoby wrażliwe na wysoką temperaturę.

W przeciwieństwie do sauny tradycyjnej z piecem elektryczny, która potrzebuje wody do prawidłowego funkcjonowania, sauna na podczerwień wymaga wyłącznie podłączenia do zasilania, więc możesz zainstalować ją w każdym rodzaju pomieszczenia.

By każdy seans w saunie był jeszcze bardziej komfortowy, gama saun Vertical Black wyposażona została w funkcję koloroterapii z 20 światłami LED, emitującymi światło w 7 różnych kolorach.W zestawie znajduje się również światełko LED do czytania.

W przedniej części kabiny znajdują się dwa głośniki, które możesz połączyć ze swoim telefonem i słuchać ulubionej muzyki w trakcie seansu.

Funkcja jonizatora :

Jonizator tlenu używany jest do odświeżenia powietrza panującego w saunie, dezynfekcji i usunięcia nieprzyjemnych zapachów.

Przed i podczas sesji w saunie możesz wybrać funkcję "ion" by usunąć mikrocząsteczki zawieszone w powietrzu. Po seansie wybierz funkcję "o3", która pozwoli na usunięcie zapachów wywoływanych przez bakterie.

Dodatkowe informacje :

- ujście kabla zasilającego w tylnej części dachu

- Panele full spectrum emitują pełne spektrum promieni podczerwonych: A,B i C, ze znaczną przewagą promieni C, które nie wnikają głębiej niż 3-4 mm w warstwę podskórną skóry.

Panele te mają liczne zalety :
*Temperatura wewnątrz sauny i oddziałująca na ciało rośnie znacznie szybciej, niż w przypadku innych rodzajów emiterów. Wystarczy kilka minut, by poczuć ciepło i zacząć cieszyć się z uroków sauny, w przypadku innych modeli może to trwać nawet 10-15 minut.
* Każdy z paneli osiąga moc nawet 500W, znacznie większą niż inne emitery podczerwieni.
* Promienie podczerwone wnikają głębiej w warstwy skóry (5-10mm)
* Podczas korzystania z emiterów full spectrum, promienie podczerwone staja się widoczne. Inaczej nazywa się je "red light heaters"- ogrzewaniem na podczerwień.


Panel kontrolnyPodwójny : Wewnętrzny + zewnętrzny
MarkaSNÖ
Rodzaj panelu sterowaniaCyfrowy
Grubość sufitu80mm
Grubość podłogi80mm
Lampka do czytaniaTak
Liczba paneli grzewczych9
UchwytDrewniany
PodłogaW zestawie
Pojemność3 miejsca
Gatunek drewnaJodła Kanadyjska
Rodzaj konstrukcjiPanele
Wymiary zewnętrzne150x110cm
Temperatura w kabinieod 18 do 65°C
Zasilanie230V
Żródło ciepłaEmitery full spectrum + węglowe
Maksymalna moc2450W
Gwarancja10 lat
Wysokość kalenicy190cm
MateriałDrewno
System łącznościBluetooth / Mp3 / Smartphone / USB
Grubość ścian bocznych35mm
Grubość tylnej ściany45mm
KoloroterapiaTak
KolorDrewno naturalne
Wymiary paczki 1128x128x23cm
Waga paczki 144kg
Wymiary paczki 2125x183x26cm
Waga paczki 292kg
Wymiary paczki 3114x191x16cm
Waga paczki 343kg
ZADAJ NAM PYTANIE

CZĘŚCI ZAMIENNE

W Moja Domowa Sauna sprzedajemy produkty, które są wytrzymałe i trwałe. Czy szukasz części zamiennej do tego produktu? Wpisz swój adres e-mail, a my wyślemy Ci formularz zgłoszeniowy dotyczący części zamiennych.