Nabywamy produkty od światowych liderów

Dostarczamy produkty zakupione u światowych liderów specjalizujących się w produkcji saun.

Sauny na podczerwień, sauny tradycyjne do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego... Sauny Snö są transportowane z miejsca produkcji do naszego francuskiego magazynu, gdzie są przechowywane. Na naszej stronie internetowej prezentowane są modele saun, które oferujemy w sprzedaży i które są dostępne w naszym magazynie centralnym.

Magazyn centralny w Troyes


Wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży są przechowywane w naszym magazynie centralnym znajdującym się w Troyes w regionie Aube we Francji.

Oferowanie produktów znajdujących się w magazynie pozwala nam zagwarantować Państwu lepsze ceny, krótszy czas realizacji zamówień i dostępność produktów.

Każda z kart produktów jest bezpośrednio połączona z naszym magazynem. Ilości produktów i terminy dostaw są dzięki temu aktualizowane na bieżąco w czasie rzeczywistym.

Dostarczamy zamówienie za pośrednictwem krajowej sieci przewoźników


Aby zapewnić dostawę na wskazany przez Państwa adres, współpracujemy wyłącznie z przewoźnikami specjalizującymi się w transporcie wielkogabarytowych i ciężkich produktów.

Przechowujemy również części zamienne


Część naszego magazynu jest przeznaczona na części zamienne, które są wykorzystywane w serwisie posprzedażowym: jako brakujące lub uszkodzone części - można je szybko wymienić.

Za każdym razem, gdy pojawiają się produkty o nowej referencji, kilka przesyłek jest zarezerwowanych dla obsługi posprzedażowej.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo

Napisz do nas